НОВИНИ

НОВИНИ



Оснягівська ЗОШ І ступеня оголошує набір учнів до 1 класу на 2018-2019 навчальний рік.  Для майбутніх першокласників пропонуються заняття підготовчої групи. Вчитель - Лукаш Л.І. Заняття проводяться щосереди, початок - об 11.00.







Підведено підсумки  І етапу районного екологічного конкурсу "Живеш сьогодні - думай про завтра", Оснягівські школярі  посіли перше місце серед шкіл району у збиранні сортованих побутових відходів. 1 лютого організатори конкурсу вручили учням школи чудовий подарунок - конструктор "Лего-сіті". Дякуємо!!!
https://www.facebook.com/gadiach.news/videos/217270028820216/




Вчителі району, які будуть навчати першокласників нової української школи у 2018-2019 навчальному році, засвоюють на курсах та тренінгах нові методики  роботи. Серед них - вчитель школи Лукаш Л.І.


В рамках інформаційно-просвітницького проекту "Збережемо нашу Землю!" в усіх закладах загальної середьої освіти Гадяцького району проходив районний конкурс "За чисте довкілля". Грамотами та цінними подарунками нагороджені переможці районного конкурсу:
І-місце - Оснягівська ЗОШ І ст.; (директор Лукаш…
Еще
12 июня в 9:44Доступно всем
Новость целиком

               З початком нового навчального року!

          Нова українська школа означає, що днями українські першокласники почнуть отримувати якісно нову освіту. Ми є учасниками процесу  змін, і дуже важливо, щоб ці зміни були на краще.
           Лілія Гриневич зазначила, що головна мета реформи  створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті. Саме таку мету повинен поставити сьогодні перед собою кожен український вчитель, докласти максимум зусиль, щоб до цієї нової школи було приємно ходити учням, щоб вони відчували, що   до їхньої думки прислухаються, що вони важливі для всіх, хто їх оточує. Водночас важливо, щоб батькам теж подобалося відвідувати цю школу,   щоб  у ній панували співпраця та взаєморозуміння. Батьки разом з учителями та адміністрацією школи мають спільну мету – щаслива і успішна дитина.
           26 вчителів сільських шкіл Гадяцького району, які візьмуть перші класи у 2018/2019 навчальному році, вже пройшли спеціальне навчання, аби 1 вересня бути готовими працювати по-новому. Сьогодні ми стоїмо на порозі нового навчального року з розумінням того, що у 21 сторіччі учитель перестав бути єдиним джерелом знань, а отже – він повинен опанувати нову роль. З ретранслятора він має перетворитись на помічника, який супроводжує дитину у процесі пізнання і досліджує світ разом із нею.
          Дуже складно передбачити, у якому світі житимуть наші діти – адже він швидко змінюється. Проте із впевненістю можна сказати, що їм потрібно буде вміти працювати в команді й співпрацювати. Навчання в НУШ буде побудоване на дослідженнях: дитина самостійно шукатиме відповіді на запитання, осмислюватиме вивчене, а вчитель допомагатиме їй у цьому. Певні знання учні зможуть отримувати граючись і через гру дізнатись набагато більше. Аби діти розуміли взаємозв’язки й мали цілісну картинку світу, у початковій школі пропонується інтегрувати  предмети.
          Оцінка у НУШ – це не покарання. Мета її – оцінити поступ кожної дитини, а не її відповідність певному еталону. Адже для когось Помилка – це складова пізнання і дослідження.
          Щоб описане вище навчання стало можливим, учні мають перебувати в новому освітньому середовищі.  Ми радіємо з того, що і в наших класах незабаром стоятимуть  нові парти, які можна легко пересунути для роботи в групах, чекаємо  відкриті шафи, зручні вчительські столи, нову мультимедійну  техніку, як того вимагає НУШ. А от  розвивальні ігри у нас є. Всі школи отримали від корпорації LEGO Foundation набори Лего, з якими цікаво буде працювати і на уроках, і в позаурочний час. Вчителі району стали учасниками  тренінгів «Шість цеглинок в освітньому просторі школи» та «Гра по-новому, навчання по-іншому», де отримали необхідні знання про вправи та ігри, спрямовані на формування ключових компетентностей саме з допомогою Лего.
            Організація освітнього простору, звичайно, вимагає досить немалих затрат, фінансових у тому числі. Класна кімната для маленьких першокласників повинна стати зручною, затишною і своєю. Тому ми так багато уваги приділили оформленню. Виконано якісний ремонт, створені осередки. Тут дуже пригодилися ті подарунки, які отримали учні нашої школи за дворазову перемогу у районному конкурсі «За чисте довкілля» - і зручний килим для проведення ранкових зустрічей, і мячі для непосид, а для всіх учнів школи - кілька невеликих та один  величезний конструктор Лего-сіті, набори іграшок та спортивний інвентар. А стіни будемо прикрашати не стандартними стендами, а виготовленими власноруч куточками та творчими роботами дітей.

             Отже, все найсуттєвіше відбуватиметься в класах – між учнями і вчителем. І я вірю, що першого вересня українські діти відчинять двері в абсолютно новий освітній світ – цікавий, захопливий і дружній до них.

Школа знову гостинно відчинила двері у світ доброго, розумного, вічного.
Шкільна сім'я поповнилася новими учнями-першокласниками. 

29 січня 2019 року.
підведені підсумки районного конкурсу "За чисте довкілля".
Оснягівські школярі вибороли І місце у змаганні з сортування твердих побутових відходів 
і ІІІ місце у конкурсі "Батарейки, здавайтеся" . Наші призи - настільна гра "Хокей" та ламінатор. Дякуємо!!!





Комментариев нет:

Отправить комментарий